Sledujte náš facebookový profil.

Nic Vám neuteče.

Více zde

  Stále nové a nové akce pro děti.

          Žijte s dětmi naplno:)

           Kalendář akcí zde

Nová hernička pro nejmenší

Dětské zábavné centrum Šneček, které se nachází v OC Skalka, otevře začátkem února nový prostor pro děti do 6-ti let. Nutno zmínit, že tento článek uvádíme, protože nám tato zpráva přijde zajímavá, nikoli jako reklamu. Do této doby byl Šneček spíše pro starší děti. Pokud jste měli jedno dítě starší pěti let a druhé dvouleté, bylo to s tím mladším ve Šnečku mírně problematické. Přeci jen je trať pro tříkolky pro malé adrinalinové sportovce velmi atraktivní. Nová hernička vzniká v prostoru, který míjíte těsně před vchodem do Šnečka. Oba prostory budou propojeny v místě, kde se nacházejí šatní skříňky. Vzniknou i nová místa na sezení. V plánu je

 30 nových míst pro dospělé a 16 pro děti, k dispozici budou i židličky pro nejmenší. Kočárky se budou moci parkovat v blízkosti posezení, kde na ně rodiče uvidí.

Už nyní není možné vnášet vlastní občerstvení do celé herny. Vyjímku tvoří kojenecká strava, kterou je možné  si ve Šnečku na požádání i ohřát. Tento režim bude platit i pro prostor nové herničky.

Pozitivní je i snaha provozovatele nabídnout návštěvníkům i jiné pokrmy než smažené nugetky, hranolky a párek v rohlíku. I když přesnídávky, jogurty, palačinky a různé křupinky s mlékem ocení víc rodiče než děti, je to krok ke zdravějším zítřkům.

Šneček nabízí i hlídání, s nutností objednání min. 24 hodin předem. Což se může hodit, pokud např.do Skalky chodíte nakupovat nebo cvičit.

Pokud nevěříte, že tento článek není reklama, tak klidně věřte. Baví nás psát o tom, co je v Příbrami nové, co se může rodičům hodit. A nová hernička pro malé objevitele se rozhodně hodit může. A pokud Vás omrzí Příbram, tak hurá na Dobříš. Vzniklo tam zábavní centrum Skřítkov. A nutno dodat, že nabízí zase jiné herní prvky než Šneček a Pohádka. Takže super. Stačí si vybrat.

 

Hanna, dne 18.1.2016

Novinky na webu

Kalendář akcí - Jarní prázdniny v Hornickém muzeu

ÚT 6.3. - ČT 8.3. 

JARNÍ PRÁZDNINY V HORNICKÉM MUZEU

KDE: Příbram, Hornické muzeum, kontakt a podrobné informace

Hornické muzeum Příbram připravilo speciální zábavně naučný program, kterým si mohou děti spolu se svými rodiči zpestřit jarní prázdniny. 

V úterý 6. března se mohou malí badatelé těšit na prohlídky podzemí s geologem, ve středu 7. března se uskuteční vycházka po Březových Horách, ve čtvrtek 8. března bude ve vzdělávacím centru v areálu dolu Anna probíhat program pro zájemce o archeologii. 

Všechny aktivity budou přizpůsobeny dětským návštěvníkům, ale ani jejich dospělý doprovod se určitě nebude nudit :)

_______________________________________________

Kalendář akcí - Dětský karneval v Příbrami

NE 25.2. 

DĚTSKÝ KARNEVAL V SOKOLOVNĚ

KDE: Příbram, sokolovna, kontakt

KDY: od 15:30 hodin

VSTUPNÉ: dobrovolné

2018_Karneval

_______________________________________________

Kalendář akcí - Veřejné bruslení

SO 24.2. - NE 25.2.   

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ ÚNOR

KDE: Příbram, zimní stadion, malá hala, kontakt

KDY: od 14:00 - 16:00 hodin

VSTUPNÉ: 30 Kč

Fotka uživatele Sportovní zařízení města Příbram.

Fotka uživatele Sportovní zařízení města Příbram.

 

_______________________________________________

Další informace