Sledujte náš facebookový profil.

Nic Vám neuteče.

Více zde

  Stále nové a nové akce pro děti.

          Žijte s dětmi naplno:)

           Kalendář akcí zde

Týden respektu k porodu v Příbrami

Slyšeli jste o světovém týdnu respektu k porodu? Chtěli jste se někdy podívat na některou z akcí, která se v rámci tohoto týdne pořádá? Že jste z Příbrami a nic takového se tu nekoná? Rodinné centrum Poupátko při Společnosti Waldorfské školy Příbram vás zve na zajímavou akci právě v rámci týdne respektu k porodu. I v Příbrami se tak mohou letos opět setkat lidé, které téma porodu, ale i mateřství, ženství a jiná související témata nějakým způsobem zajímají a oslovují.  

Letošní, již jedenáctý, světový týden respektu k porodu v ČR proběhne třetí týden v květnu. Po celé republice se bude konat mnoho tematických festivalů a akcí. Je fajn, že Příbram opět nezůstane stranou.  Ve dnech 17. až 18. května bude probíhat série tematických seminářů a zajímavých workshopů. Celý příbramský minifestival respektu k porodu se bude odehrávat 

v zázemí bývalé čajovny Na Zemi v centru města.

"Mottem letošního 11. ročníku je "moje tělo, moje dítě, moje rozhodování", toto více či méně výbušné téma má samo o sobě mnoho úrovní poselství pro ženy i celou společnost. Důraz je kladen na vědomé a osobně zodpovědné rozhodování a volbu v rámci systému péče o těhotnou a dále také miminko a dítě v ČR. Semináře a workshopy jso u otevřené pro všechny ženy i muže, ať už mají porod(y) za sebou nebo se teprve na něj připravují, či mají k porodu jakýkoliv postoj.“ upřesňuje Lucie Kušnírová, spoluorganizátorka celé akce. Program je letos opravdu velmi pestrý a nabitý. Organizátorkám se podařilo letos celou akci rozšířit, získat mnoho lokálních hostů a lektorek, ale také do Příbrami pozvat několik zajímavých osob a lektorek i z větší dálky a se zajímavými tématy. Vzhledem k omezené kapacitě prostoru se doporučuje rezervace vašeho místa předem, přes kontakty uvedené v programu.

"Pro účastníky festivalu jsou připraveny také různé slevové kupóny a vouchery, stánečky s tématickým zbožím a knihami, zdravé občerstvení a samozřejmě také brožurky plné užitečných informací pro přípravu na spokojený porod.“ dodává Lucie Kušnírová.

Přijďte podpořit respekt k porodu přímo tady v Příbrami, přijďte se informovat, sdílet, prožívat a užívat!

 

Odkaz na facebookový profil akce:

https://www.facebook.com/respektkporodupb/

 

Zajímavé odkazy:

Hnutí za aktivní mateřství  - www.iham.cz

www.respektkporodu.cz

Novinky na webu

Kalendář akcí - V husí kůži

NE 6.5. 

V HUSÍ KŮŽI

KDE: Příbram, kino, kontakt

KDY: od 16:00 hodin

VSTUPNÉ:  110 Kč

Animovaný film o houseru Pengovi, který žije ve volné přírodě a zažije mnohá dobrodružství.

Výsledek obrázku pro v husí kůži

________________________________________________

Kalendář akcí - Veřejné inline brusleni

NE 29.4. 

VEŘEJNÉ INLINE BRUSENÍ

KDE: Příbram, Zimní stadion, kontakt

KDY: od 18:00 - 20:00 hodin

VSTUPNÉ: 40 Kč

Fotka uživatele Sportovní zařízení města Příbram.

_______________________________________________

Kalendář akcí - Medvědí stezka

SO 5.5. 

MEDVĚDÍ STEZKA

KDE: Lesopark Litavka

KDY: start od 9:00 - 11:30 hodin

STARTOVNÉ: 40 Kč

_______________________________________________

Další informace