Sledujte náš facebookový profil.

Nic Vám neuteče.

Více zde

  Stále nové a nové akce pro děti.

          Žijte s dětmi naplno:)

           Kalendář akcí zde

Otevíráme PříbramDětem Vám všem


autor: Hana Čechová, PribramDetem.cz

datum: 6.11.2017Máme děti a máme je rády. Máme stránky PříbramDětem.cz a máme je taky rády. A někdy nás trápí, že nemůžeme pečovat o děti i stránky na 100%. A protože děti dokáží intenzivněji křičet a dupat než stránky, 

protože mají ty nejkrásnější oči a nejúžasnější úsměvy, vítězí. A protože bychom chtěly, aby byly naše stránky PříbramDětem.cz co nejživější a nejzajímavější, rozhodly jsme se je otevřít Vám, Vašim článkům, zprávám a sdělením.

Máte článek o Vaší činnosti, o něčem, co Vás zajímá, co Vás trápí? Chcete je zveřenit na našem webu? Stačí článek zaslat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. spolu s fotkou, která má být s článkem zveřejněna. Důležité je, aby bylo vždy zřetelné, kdo je autorem článku a za jakou organizaci informaci zveřejňuje, případně, že jde o osobní sdělení autora.

Naše role u Vašich článků bude pouze kontrolovat, zda dodržují následující pravidla:

  • obsah článku je v souladu s platnými zákony České republiky
  • článek neobsahuje žádná hanlivá sdělení o třetí osobě, je psán s respektem k ostatním lidem, i když jde o kritický text
  • téma článku je v souladu se zaměřením webu, tzn. děti, rodičovství, akce v Příbrami a okolí, aktivity, Příbram obecně, služby pro rodiče, školství aj.

Prosíme všechny autory, aby počítali s tím, že za správnost informací v obsahu textu a gramatickou správnost textu odpovídá autor článku, nikoli PříbramDětem.cz. Stejně tak autor odpovídá i za použití zaslané fotografie, tzn.že fotografie nepodléhá autorskému právu třetí osoby (není nelegálně stažená z internetu). Toto opatření nám usnadní zveřejnění článku a zkrátí čas od zaslání k vyvěšení na úvodní straně webu.

Zaslaný článek zveřejníme do tří dnů od zaslání, proto upoutávky na akce posílejte s dostatečným předstihem (alespoň týden). Těšíme se na vše, co nám pošlete. Ať je délka pět řádků či půl stránky:)

 
 

Novinky na webu

Akce pro děti v knihovně

 

 Akce knihovny Jana Drdy Příbram, kontakt

Fotka uživatele Knihovna Jana Drdy Příbram.

_______________________________________________________________

Bazar PribramDetem ukončuje provoz


Autor: Hana Čechová, PribramDetem.cz

Datum: 8.5.2018


Od 25.5. vstoupí v platnost nové Opatření o ochraně osobních údajů často uváděné pod zkratkou GDPR. Tato nová legislativa z pochopitelných důvodů vyžaduje přísnější ochranu údajů, které uvádí při registraci každý uživatel našeho bazaru. Vzhedem k naší omezené personální kapacitě nemůžeme potřebnou ochranu zajistit. Proto jsme se rozhodli bazar 24.5. 2018 uzavřít. Všem uživatelům a všem, kteří na bazaru nakupovali se omlouváme a děkujeme za pochopení.

 

Kalendář akcí - Turistický vláček a cesty do Brd


Autor: Pavlína Svobodová, mluvčí MU Příbram

Datum: 8.5.2018


Turistický vláček

Od  1. 5. 2018 do 30. 9. 2018 je o víkendech a státních svátcích opět v provozu Turistický vláček města Příbram. Stejně jako loni jezdí dvěma trasami, to znamená, že v neděli a o státních svátcích letos vláček opět obslouží kromě Svaté Hory i Březové Hory.

Jízdné zůstává stejné jako v loňském roce: 30 Kč za osobu, děti do 12 let ZDARMA, senioři s kartou seniora 10,- Kč.

V období měsíce května bude provoz vláčku částečně omezen. Ve dnech 5. a 6. 5., 12. a 13. 5. 2018 nebude vláček z technických důvodů v provozu.

Od 19. 5. 2018 již vláček pojede dle platného jízdního řádu: http://pribram.eu/volny-cas/turisticky-vlacek.html

 

Opět jezdí turistické spoje do Brd 

Od 1. 5. 2018 jsou rovněž v provozu sezónní turistické spoje do Brd, které jsou součástí platného jízdního řádu linky MHD Příbram č. 5A. Spoje jsou v letošním roce provozovány dva a stejně jako v předchozích letech se jedná o spoje jedoucí o víkendech a státních svátcích (spoj č. 35 a 38).

Jízdní řád linky MHD 5A: http://pribram.eu/files/post/100048/305005.pdf

 

Další informace