Sledujte náš facebookový profil.

Nic Vám neuteče.

Více zde

  Stále nové a nové akce pro děti.

          Žijte s dětmi naplno:)

           Kalendář akcí zde

Otevíráme PříbramDětem Vám všem


autor: Hana Čechová, PribramDetem.cz

datum: 6.11.2017Máme děti a máme je rády. Máme stránky PříbramDětem.cz a máme je taky rády. A někdy nás trápí, že nemůžeme pečovat o děti i stránky na 100%. A protože děti dokáží intenzivněji křičet a dupat než stránky, 

protože mají ty nejkrásnější oči a nejúžasnější úsměvy, vítězí. A protože bychom chtěly, aby byly naše stránky PříbramDětem.cz co nejživější a nejzajímavější, rozhodly jsme se je otevřít Vám, Vašim článkům, zprávám a sdělením.

Máte článek o Vaší činnosti, o něčem, co Vás zajímá, co Vás trápí? Chcete je zveřenit na našem webu? Stačí článek zaslat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. spolu s fotkou, která má být s článkem zveřejněna. Důležité je, aby bylo vždy zřetelné, kdo je autorem článku a za jakou organizaci informaci zveřejňuje, případně, že jde o osobní sdělení autora.

Naše role u Vašich článků bude pouze kontrolovat, zda dodržují následující pravidla:

  • obsah článku je v souladu s platnými zákony České republiky
  • článek neobsahuje žádná hanlivá sdělení o třetí osobě, je psán s respektem k ostatním lidem, i když jde o kritický text
  • téma článku je v souladu se zaměřením webu, tzn. děti, rodičovství, akce v Příbrami a okolí, aktivity, Příbram obecně, služby pro rodiče, školství aj.

Prosíme všechny autory, aby počítali s tím, že za správnost informací v obsahu textu a gramatickou správnost textu odpovídá autor článku, nikoli PříbramDětem.cz. Stejně tak autor odpovídá i za použití zaslané fotografie, tzn.že fotografie nepodléhá autorskému právu třetí osoby (není nelegálně stažená z internetu). Toto opatření nám usnadní zveřejnění článku a zkrátí čas od zaslání k vyvěšení na úvodní straně webu.

Zaslaný článek zveřejníme do tří dnů od zaslání, proto upoutávky na akce posílejte s dostatečným předstihem (alespoň týden). Těšíme se na vše, co nám pošlete. Ať je délka pět řádků či půl stránky:)

 
 

Novinky na webu

Akce pro děti v knihovně

 

 Akce knihovny Jana Drdy Příbram, kontakt

Fotka uživatele Knihovna Jana Drdy Příbram.

_______________________________________________________________

Kalendář akcí - Tajemství zámeckého lesa

NE 24.6. 

TAJEMSTVÍ ZÁMECKÉHO LESA

KDE: Zámek Zbiroh, kontakt

KDY: od 13:00 hodin

VSTUPNÉ: 70 Kč

Fotka uživatele Zámek Zbiroh.

_______________________________________________

Bazar PribramDetem ukončuje provoz


Autor: Hana Čechová, PribramDetem.cz

Datum: 8.5.2018


Od 25.5. vstoupí v platnost nové Opatření o ochraně osobních údajů často uváděné pod zkratkou GDPR. Tato nová legislativa z pochopitelných důvodů vyžaduje přísnější ochranu údajů, které uvádí při registraci každý uživatel našeho bazaru. Vzhedem k naší omezené personální kapacitě nemůžeme potřebnou ochranu zajistit. Proto jsme se rozhodli bazar 24.5. 2018 uzavřít. Všem uživatelům a všem, kteří na bazaru nakupovali se omlouváme a děkujeme za pochopení.

 

Další informace