Sledujte náš facebookový profil.

Nic Vám neuteče.

Více zde

  Stále nové a nové akce pro děti.

          Žijte s dětmi naplno:)

           Kalendář akcí zde

V Příbrami otevřely dvě holky nové hračkářství!


autor: Petra Holazová, Hračky a my

datum: 12.12.2017V Příbrami otevřely dvě holky nové hračkářství! A není to obyčejné hračkářství, stejně jako nebyly obyčejné ty dvě legendární filmové kadibudky :) V kouzelných prostorách bývalé cukrárny v Dlouhé ulici vznikl prostor, který nenabízí jen prodej hraček a dárečků. Je to také místo příjemných setkání v útulném dětském koutku, které ve staré Příbrami chybělo. 

Kromě dřevěných hraček z čistého dřeva zde najdete i ručně barvené skládačky, vláčky, strkadla i tahací zvířátka. Čeká tu na vás spousta loutek – hadrových, dřevěných, maňásků i vodících figurek. Úžasné jsou

 varialbilní sady Loutkových divadýlek z ekologického, velmi odolného knihkařského materiálu. Několik druhů hraček získalo ocenění Správná hračka, většina je certifikovaná nebo pochází z Chráněných dílen. Myslí se i na místní výrobce, takže je možné objednat vybraný sortiment hraček na přání. Neopomenutelné jsou retro hračky, jako jsou kovová autíčka, traktor s řadící pákou nebo beruška na klíček.

Hračkářství nabízí 90% hraček od českých výrobců, ale najdete zde i kreativní sady a stavebnice z Německa a Belgie. Věková hranice je neomezená, jsou tu k nalezení kojící korále pro miminka ale i dřevěné hole pro babičky a dědečky. Holky plánují od nového roku tématické měsíce, takže kdykoliv sem přijdete, určitě objevíte nějakou novinku :) Na webových stránkách se pracuje, ale už teď můžete sledovat tento krásný obchůdek na facebooku, jmenuje se Hračky a My.  

 

Novinky na webu

Akce pro děti v knihovně

 

 Akce knihovny Jana Drdy Příbram, kontakt

Fotka uživatele Knihovna Jana Drdy Příbram.

_______________________________________________________________

Kalendář akcí - Tajemství zámeckého lesa

NE 24.6. 

TAJEMSTVÍ ZÁMECKÉHO LESA

KDE: Zámek Zbiroh, kontakt

KDY: od 13:00 hodin

VSTUPNÉ: 70 Kč

Fotka uživatele Zámek Zbiroh.

_______________________________________________

Bazar PribramDetem ukončuje provoz


Autor: Hana Čechová, PribramDetem.cz

Datum: 8.5.2018


Od 25.5. vstoupí v platnost nové Opatření o ochraně osobních údajů často uváděné pod zkratkou GDPR. Tato nová legislativa z pochopitelných důvodů vyžaduje přísnější ochranu údajů, které uvádí při registraci každý uživatel našeho bazaru. Vzhedem k naší omezené personální kapacitě nemůžeme potřebnou ochranu zajistit. Proto jsme se rozhodli bazar 24.5. 2018 uzavřít. Všem uživatelům a všem, kteří na bazaru nakupovali se omlouváme a děkujeme za pochopení.

 

Další informace